Karrier

POZÍCIÓ: INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Mindenre megtanítunk!

Szakértők szerint 10-15 évente ajánlatos szakmát váltani, hogy megújuljunk, újra motiválttá váljunk!

Soha sem késő!
Dolgozz együtt egy lendületes, motivált és profi csapattal! Irodánk folyamatos fejlődését, ügyfelei elégedettségét képzett, motivált munkatársainak köszönheti.

Az alábbi területre keresünk sikeres pályázókat: elsősorban Budapest, XIV., XV., XVI., XVII. kerület, Pest megye (Százhalombatta, Érd és Gyál térsége)

A SIKERES PÁLYÁZÓ FELADATAI

  • Új és használt eladó ingatlanok felvétele, kezelése és értékesítése
  • Ügyfeleink igényeinek, lehetőségeinek felmérése, professzionális támogatása a számukra megfelelő ingatlan felkutatásában
  • Üzleti tárgyalások bonyolítása
  • Ügyfeleink számára tanácsadás a Gacsó Ház által nyújtott komplex szolgáltatási háttér (hitel, biztosítás ügyintézés, energetikai tanúsítvány készítés, értékbecslés, jogi háttér) segítségével
  • Hirdetéskezelés

A SIKERES PÁLYÁZÓVAL SZEMBENI ELVÁRÁSOK

  • Motivált, ambiciózus és szorgalmas
  • Képes a kitartó és önálló munkára, de egyben csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel értékesítői, teljesítményorientált szemlélettel rendelkezik
  • Legalább középfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megjelenése ápolt, bizalomkeltő, üzleties
  • Nyitottság a fejlődésre
  • Saját autó előnyt jelent

AMIT LEENDŐ MUNKATÁRSUNKNAK KÍNÁLUNK

  • Dinamikus, teljesítményalapú bérezés, felső összeghatár nélkül
  • Rugalmasan beosztott munkaidő
  • Kidolgozott professzionális oktatási rendszer
  • Jó hangulatú irodai légkör
  • Családias, összetartó, segítőkész csapat
  • Professzionális ingatlanközvetítői szoftver
  • Értékesítés támogatás - oktatások, tréningek, gyakorlati segítség a működéshez
  • Már a betanulási időszakban elérhető jövedelem
  • A kezdő működési költségek támogatása

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre:

iroda@gacsohaz.hu